Меню
Кошик

Гель для укладання волосся


Гель для укладання волосся Hairgum Sculpt Gel надає текстуру, природну, еластичну фіксацію і збереже рухливість волосся. Він створює блиск і ефект мокрого волосся. Добре працює з короткими з середньої довжини волоссям. Середній рівень фіксації забезпечує збереження зачіски протягом дня. Має аромат к..
362.00 грн
Гель для укладання волосся Hairgum Bamboo Fixing Gel призначений для створення зачісок різного типу. Надає волоссю невеликого блиску і текстури. Формула гелю для волосся збагачена амінокислотами, мікроелементами, і про-вітаміном B5. гель добре працює на волоссі короткої довжини. Високий рівень фікса..
309.00 грн
Гель для укладання волосся Hairgum Cactus Fixing Gel призначений для створення точних зачісок. Надає волоссю невеликого блиску і текстури. Добре працює на волоссі короткої довжини. Високий рівень фіксації забезпечить збереження вашого зачіски протягом усього дня.Має приємний аромат цвітіння кактуса...
309.00 грн
Гель для укладання волосся Hairgum Extreme Fixing Gel підходить для всіх любителів екстремального стилю зачісок. Формула гелю, збагачена сконцентрованих ультра-сополімерів, збільшує тривалість фіксації, а також забезпечує екстра сильну фіксацію. Невелику кількість гелю досить, щоб зафіксувати волосс..
309.00 грн
Гель для укладання волосся Hairgum Hard Fixing Gel ідеальний продукт для екстремальної довготривалої фіксації. Його інноваційна професійна формула має високу концентрацію активних речовин для фіксації і злегка волокнисту структуру. До складу входить полімер полікватерніум, який дає гелю потужну фікс..
309.00 грн
Гель для укладання волосся Hairgum Kiwi Fixing Gel має середню фіксацію і додає волоссю мокрий ефект. Вітаміни, що містяться в екстракті ківі, додають волоссю сяйво і блиск, але не роблячи їх жирними. Цей гель для укладання гарантує Вам природний і чудовий зовнішній вигляд. Специфічний інгредієнт - ..
309.00 грн
Гель для укладання волосся Hairgum Mat Fixing Gel призначений для створення зачісок різного типу. Надає волоссю матового ефекту і текстури. Гель добре працює на волоссі короткої і середньої довжини. Високий рівень фіксації забезпечить збереження вашого зачіски протягом усього дня. Не залишає слідів...
309.00 грн
Гель для укладання волосся Hairgum Mint Fixing Gel має впевнену фіксацію і підходить для волосся короткої і середньої довжини. Його професійна формула без спирту дає зволоження волоссю. . Ідеально підходить для всіх видів укладок: від базових до самих божевільних! Не залишає слідів на волоссі.Має пр..
309.00 грн
Гель для укладання волосся Hairgum Origines Styling Gel являє собою органічний продукт з сильною фіксацією. Гель підходить для короткого волосся і стрижок вимагають максимальної уваги до деталей. Чи не обтяжує волосся і надає їм легкого блиску.Має деревний аромат з нотками папороті...
681.00 грн
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)