Меню
Кошик

Помада для укладки волосся


Помада для укладки волосся Hairgum Classic Hair Styling Pomade прекрасно підходить для щоденного використання. Формула помади піклуватися про волосся, вона не сушить і не ускладнює їх. Надає волоссю текстуру і блиск. Відмінно працює на волоссі короткої довжини.Має аромат кокоса...
309.00 грн
Помада для укладки волосся Hairgum Strong Hair Styling Pomade збагачена бджолиним воском і прекрасно підходить для щоденного використання. Формула помади піклуватися про волосся, вона не сушить і не ускладнює їх. Надає волоссю текстуру і блиск. Відмінно працює на волоссі короткої довжини. Володіє си..
309.00 грн
Помада для укладки волосся Hairgum Matt Hair Styling Pomade з ультраконцентрірованной формулою, збагаченої каоліном. Дозволяє створювати найрізноманітніші зачіски. Має середню фіксацію і матовий ефект. Добре текстурируются волосся, залишаючи їх еластичними.Підходить для волосся короткої і середньої ..
309.00 грн
Помада для укладки волосся Hairgum Water Styling Pomade на водній основі має дуже сильною фіксацією, яка надійно збереже вашу стрижку протягом дня і більше. Надає волоссю легкий блиск і ідеально підходить для створення різних зачісок.Підходить для волосся короткої довжини.Особливо сподобається тим, ..
309.00 грн
Помада для укладки волосся Hairgum Fiber Styling Pomade з інноваційною формулою на основі води, що забезпечує нежирну текстуру. Дозволяє створювати різнопланові зачіски в тому числі з ефектом розпатланих волосся. Володіє дуже сильною фіксацією, яка надійно збереже вашу зачіску протягом дня і навіть ..
309.00 грн
Помада для укладки волосся Hairgum Road Coconut Pomade має схожі властивості з класичним бріоліном: воскова текстура без фіксуючого ефекту. Бальзам ідеально підходить власникам кучерявого і неслухняного волосся. Після використання він дуже легко змивається з волосся за допомогою звичайного шамп..
381.00 грн
Помада для укладки волосся Hairgum Road Tiare Pomade має схожі властивості з класичним бріоліном: воскова текстура без фіксуючого ефекту. Бальзам ідеально підходить власникам кучерявого і неслухняного волосся. Після використання він дуже легко змивається з волосся за допомогою звичайного шампун..
381.00 грн
Помада для укладки волосся Hairgum Road Vanilla Pomade має схожі властивості з класичним бріоліном: воскова текстура без фіксуючого ефекту. Бальзам ідеально підходить власникам кучерявого і неслухняного волосся. Після використання він дуже легко змивається з волосся за допомогою звичайного шампуню.М..
381.00 грн
Помада для укладки волосся Mr Ducktail Classic Styling Pomade Помада для укладки волосся Mr Ducktail Classic Styling Pomade
HIT
Помада для укладки волосся Mr Ducktail Classic Styling Pomade є ультраконцентрірованную помаду середньої фіксації, яка надійно зафіксує вашу зачіску на цілий день. Помада забезпечує текстуру, блиск волоссю, не сушить, а також не ускладнює їх. Ідеально підходить для коротких, тонких волосся.Помада ві..
321.00 грн
Помада для укладки волосся Mr. Ducktail Matt Styling Pomade Помада для укладки волосся Mr. Ducktail Matt Styling Pomade
HIT
Помада для укладки волосся Mr. Ducktail Matt Styling Pomade є ультраконцентрірованную помаду середньої фіксації, яка надійно зафіксує вашу зачіску на цілий день. Помада забезпечує текстуру і матовий ефект. Вона не сушить, а також не ускладнює їх. Ідеально підходить для коротких, тонких волосся.Помад..
321.00 грн
Помада для укладки волосся Mr. Ducktail Strong Styling Pomade є ультраконцентрірованний і збагачену бджолиним воском помаду. Помада забезпечує блиск волоссю і ідеально підходить для короткого волосся, а також для посилення фіксації помпадура та інших класичних зачісок.Помада має сильну фіксацію, що ..
321.00 грн
Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)