Меню
Кошик

Mr Ducktail купити


Помада для укладки волосся Mr Ducktail Classic Styling Pomade Помада для укладки волосся Mr Ducktail Classic Styling Pomade
HIT
Помада для укладки волосся Mr Ducktail Classic Styling Pomade є ультраконцентрірованную помаду середньої фіксації, яка надійно зафіксує вашу зачіску на цілий день. Помада забезпечує текстуру, блиск волоссю, не сушить, а також не ускладнює їх. Ідеально підходить для коротких, тонких волосся.Помада ві..
321.00 грн
Помада для укладки волосся Mr. Ducktail Matt Styling Pomade Помада для укладки волосся Mr. Ducktail Matt Styling Pomade
HIT
Помада для укладки волосся Mr. Ducktail Matt Styling Pomade є ультраконцентрірованную помаду середньої фіксації, яка надійно зафіксує вашу зачіску на цілий день. Помада забезпечує текстуру і матовий ефект. Вона не сушить, а також не ускладнює їх. Ідеально підходить для коротких, тонких волосся.Помад..
321.00 грн
Помада для укладки волосся Mr. Ducktail Strong Styling Pomade є ультраконцентрірованний і збагачену бджолиним воском помаду. Помада забезпечує блиск волоссю і ідеально підходить для короткого волосся, а також для посилення фіксації помпадура та інших класичних зачісок.Помада має сильну фіксацію, що ..
321.00 грн
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)