Меню
Кошик

Натуральна косметика для чоловіків


Шампунь для волосся і бороди Hairgum Origines Organic Hair and Beard Shampoo
NEW
Шампунь для видалення воску з волосся Hairgum Anti Wax Shampoo спеціально розроблений для видалення укладань з волосся. Він глибоко очищає волосся і позбавляє від жирності. У його склад входить натуральний діоксид кремнію. Завдяки механічній дії мікро-кульок з діоксидом кремнію, що містяться в шампу..
767.00 грн
Гель для гоління Hairgum Origines Shaving Gel
NEW
Гель для гоління Hairgum Origines Shaving Gel містить унікальну комбінацію органічних компонентів і має прозору текстуру, яка відмінно підходить для точного гоління і отримання рівного контура. забезпечує м'яке ковзання по шкірі. Завдяки своїй формулі на основі алое вера гель заспокоює шкіру і не ви..
767.00 грн
Одеколон Hairgum Origines Organic Eau De Cologne
NEW
Одеколон Hairgum Origines Organic Eau De Cologne повністю натуральний і сертифікований продукт. Має сертифікат ECOCERT, який є еталоном в області органічної сертифікації по всьому світу. Освіжає і тонізує після нанесення на шкіру. Володіє мужнім ароматом із зелених, деревних ароматів, з сумішшю лава..
1 661.00 грн
Масло для бороди Hairgum Origines Beard Oil
NEW
Масло для бороди Hairgum Origines Beard Oil створено для чоловіків, які дбають про свою бороді і шкірі обличчя. Воно прекрасно зволожує волосся і шкіру під ними, а також надає їм здоровий блиск. Підходить для щоденного використання.Володіє легким деревним ароматом з нотками папороті...
938.00 грн
Паста для укладання волосся Hairgum Origines Styling Paste
NEW
Паста для укладання волосся Hairgum Origines Styling Paste представляє собою органічну пасту для стилізації: ідеально підходить для короткого волосся, щоб створити кострубатий або гладкий вид. Надає текстуру і блиск. Чи не обтяжує волосся і не жирнить їх завдяки формулі на водній основі. Сильна фікс..
767.00 грн
Гель для укладання волосся Hairgum Origines Styling Gel
NEW
Гель для укладання волосся Hairgum Origines Styling Gel являє собою органічний продукт з сильною фіксацією. Гель підходить для короткого волосся і стрижок вимагають максимальної уваги до деталей. Чи не обтяжує волосся і надає їм легкого блиску.Має деревний аромат з нотками папороті...
681.00 грн
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)