Поетапний процес гоління

Поетапний процес гоління

1. Обрання вірного часу.

Найбільш вдалий час для гоління - вранці після гарячого душу. Пори на обличчі широко відкриваються, а волосся стає стає м'якше. Увечері ж шкіра обличчя більш чутлива, що збільшує ризик порізів і запалень. Найкраще голитися відразу після ранкового підйому, ще перед сніданком. Це пояснюється тим, що під час прийому їжі працює щелеп, збільшуючи кровотік. Цей процес збільшує ризик почервонінь і запалень на шкірі.

2. Підготовка шкіри

Якщо ви не прийняли душ перед голінням, намочіть вашу бороду. Це дозволить пом'якшити волосся, видалити ороговілу шкіру, а також відкрити пори. Для того, щоб бритва добре ковзала, нанесіть на бороду спеціальне масло.

3. Гоління.

Нанесіть крем для гоління на обличчя.

Якщо ви використовуєте мило для гоління, нанесіть піну на шкіру за допомогою помазка. Сам помазок необхідно намочити дуже гарячою водою і промивати його перед кожним використанням. Нанесіть на бороду отриману піну круговими рухами. В результаті - шкіра і волосся стануть м'якше.

Важливо: промивайте помазок після кожного застосування. Сушіть його так, щоб вода могла стікати з пензлика.

Починайте голити бороду з одного боку обличчя, а потім плавно переходьте до іншої. Проводьте бритвою у напрямку росту волосся до підборіддя.

Після гоління.

Проведіть рукою по обличчю, щоб перевірити чи не залишилися на шкірі неголені області. Якщо ви все таки їх виявили, не забудьте повторно нанести крем перед голінням. Дуже часто буває так, що чоловік ігнорує використання спеціального засобу, тим самим травмуючи шкіру обличчя.

Рекомендація: дізнайтеся, в якому напрямку ростуть ваші волосся. Адже іноді волоски можуть рости по-різному, перебуваючи на різних ділянках обличчя: щоках, підборідді і шиї. Щоб зрозуміти, в якому напрямку вони ростуть, просто проведіть рукою по обличчю. Якщо ви відчуваєте, що волосся як би "пручаються" - це означає, що ви проводите рукою проти росту волосся. Тому вас слід голитися використовуючи спеціальні засоби, щоб уникнути подразнень.

  • Промийте обличчя холодною водою.
  • Прохолодна вода заспокоїть шкіру обличчя, а також закриє пори.
  • Протріть обличчя чистим рушником.
  • Якщо під час гоління, ви поранилися, не забудьте обробити рану.
  • Нанесіть крем після гоління для того, щоб заспокоїти, зволожити і пом'якшити вашу шкіру.
Hairgum Украина
ул.Сичеславская Набережная 39а 49000 Днепр
+38 (050) 320-26-76