HAIRGUM, Laboratoire Ariland

Laboratoire Ariland - це французький виробник професійних засобів по догляду за волоссям і бородою. Компанія заснована в Рона-Альпи і існує з 1989 року. У команді працюють 17 професіоналів з різних областей: займаються контролем якості, налагодженням виробництва, маркетингом, дизайном і багатьом іншим.

Бренд HAIRGUM, створений професіоналами, існує ось уже більше 25-ти років. Легендарний віск зробив бренд дійсно відомим. Крім цього, продукція HAIRGUM включає в себе гелі, бальзами, спреї, фарби для волосся, а також багато іншого. Упаковка косметики має особливий ретро дизайн.

HAIRGUM завоював любов покупців. Адже продукція відрізняється високим рівнем якості.

"Ми придумуємо, створюємо і виробляємо якісну продукцію з інноваційними текстурами та натуральними ароматами. Розробляємо оригінальну і яскраву упаковку для косметики, яку ви зможете знайти в будь-якій точці світу"

Hairgum

Наша історія.

1989

Компанія Laboratoire Ariland "народжується" у Франції. Laboratoire Ariland випускає оновлений віск для стилізації волосся. Виникнення бренду HAIRGUM, який відразу завойовує любов професійних майстрів.

1998

HAIRGUM стає міжнародним брендом, розвиває бізнес за кордоном, а також бере участь на виставці в Лас-Вегасі.

2000

Дуже важливий рік для бренду. HAIRGUM запускає продукцію у великих упаковках для професійного використання.

2010

HAIRGUM закріплює за собою позицію ключового гравця на ринку чоловічої косметики по догляду за волоссям і бородою. В цьому році продукція з'являється ще в 52-х країнах.

2015

HAIRGUM повертається до своїх витоків і розробляє нову лінію продукції, з особливим вінтажним стилем. Крім цього, HAIRGUM стає першим брендом, хто пропонує професійну косметику для барбершопов. Також розширює свій асортимент продукції.

2016

Відкриття першого HAIRGUM-барбершопа у Франції.

Hairgum Украина
ул.Сичеславская Набережная 39а 49000 Днепр
+38 (050) 320-26-76